Юнацький чемпіонат світу з тхеквондо-2020 скасовано

Юнацький чемпіонат світу з тхеквондо-2020 скасовано
2134 ПЕРЕГЛЯДІВ

Світова організація тхеквондо скасувала юнацькі світові змагання. Так, вони досі сподівалися їх провести, і ще сподіваються на проведення інших заходів
Всесвітня рада з тхеквондо (WTC) скасувала Чемпіонат світу серед юнаків 2020 року через пандемію COVID-19.
Через відеоконференцію WTC одноголосно погодилася, що спорт повинен насамперед забезпечити безпеку, і після консультацій з країнами-членами, Всесвітньою комісією тхеквондо та національними органами охорони здоров'я було прийнято рішення про скасування чемпіонату.
Софія, столиця Болгарії, повинна була бути господарем чемпіонату 2020 року з 14 по 18 жовтня, але тепер замість цього прийматиме чемпіонат 2022 року.
Його повинен був приймати Дакар, що у Сенегалі, одночасно із юнацькими олімпійськими іграми.
Однак Ігри тепер перенесені на 2026 рік, тому WTC прагне дозволити місту приймати майбутній чемпіонат.
«Ми з великим розчаруванням цього року не зможемо провести Чемпіонат світу серед юнацьких чемпіонатів з тхеквондо в Софії, і нам шкода всіх тих молодих спортсменів, які так важко тренувалися для участі у цьому змаганні», - сказав президент WTC Чунгвон Чу.
Всесвітня Генеральна асамблея тхеквондо також повинна була відбутися в Софії, але зараз вона відбудеться віртуально 6 жовтня, а засідання WTC відбудеться напередодні.
На засіданні Ради у жовтні буде вирішено долю фіналу Гран-прі Всесвітнього тхеквондо в Канкуні та Гранд Слему Wuxi-2020, обидва заплановані наприкінці цього року.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,єдиноборства,тхеквондо
Автор: News Ukraine
Мої відео