Станіслав Горуна: «Завжди дивувало, як якийсь Альоша з Новоросійська може українцям розповідати щось про мову»

Станіслав Горуна: «Завжди дивувало, як якийсь Альоша з Новоросійська може українцям розповідати щось про мову»
3242 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український каратист Станіслав Горуна висловив підтримку акціям за українську мову і поміняв свій аватар в фейсбуці, додавши на свою фотографію гасло «Заважає мова?! Геть до Ростова!», повідомляє спортивне видання Tribuna.com

На зауваження одного з користувачів мережі, що від Станіслава також можна почути російську мову, Горуна відповів, що це - повага до людей.

«Я говорю вільно англійською, російською, а також знаю (вивчаю) елементарні фрази для спілкування в кожній країні, де перебуваю. І для вас пишу зараз російською. І російською вам поясню, що це фото - про державну мову, і про рідне мені. Тому російською пошлю вас лісом.

Завжди дивувало, як якийсь Альоша з Новоросійська може мені або будь-якому іншому українцеві розповідати щось про мову, тим більше, на моїй сторінці. У вас не з мовою проблема, а з повагою.

Приїжджаючи в Росію, Казахстан, або ту ж Словаччину, я переходжу на російську для спілкування з людьми, які її розуміють. Тому що це елементарна повага. Але вам, радянським зомбі, про таку повагу невідомо», - написав Горуна .

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,єдиноборства,Станіслав Горуна,карате
Автор: News Ukraine
Мої відео