В українських школах навчатимуть дзюдо за модульною програмою

В українських школах навчатимуть дзюдо за модульною програмою
2991 ПЕРЕГЛЯДІВ

У загальноосвітніх школах України скоро з'явиться нова навчальна програма - програма з фізичної культури, модуль «Дзюдо». Програма розрахованна на учнів 1-11 класів та шкільних гуртків дзюдо,повідомляє judo-kyiv.com.ua

Авторами проекту стали фахівці Федерації дзюдо України: державний тренер штатної збірної команди України з дзюдо Михайло Руденко, віце-президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк і член Данової комісії Федерації дзюдо України, Заслужений тренер України Сергій Дуброва.

Комісія з фізичної культури Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України своїм рішенням від 8 липня 2020 року привласнила навчальній програмі з дзюдо гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Відзначимо, що програма розроблена для підняття рівня професійної майстерності вчителів фізичної культури середніх шкіл, з метою популяризації дзюдо серед підростаючого покоління, розвитку культури здорового способу життя. Також вона сприятиме вихованню у школярів цінностей, які пропагує дзюдо в сучасному світі: повага, дружба, скромність, честь, щирість, самоволодіння, ввічливість. Програма буде включена не тільки в зміст шкільного предмета «фізична культура», а й в план позаурочної діяльності середніх загальноосвітніх шкіл.

Найближчим часом робота буде надрукована. Детальніше про те, де її можна придбати, і як з нею ознайомитися, буде повідомлено пізніше.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,дзюдо,спорт
Автор: News Ukraine
Мої відео