Кормьє: Хабіб - набільш домінуючий боєць в історії UFC

 Кормьє: Хабіб - набільш домінуючий боєць в історії UFC
3430 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс-чемпіон UFC у двох вагових категоріях Даніель Кормьє ділиться очікуваннями від бою чемпіона легкої ваги Хабіба Нурмагомедова з Джастіном Гетжі, який відбудеться 24 жовтня на UFC 254, повідомляє 24boxing.com.ua

"Є вагомі причини, чому Джастіна вважають найбільш небезпечним для Хабіба. Перше це здатність захищатися від боротьби. Він борець високого рівня. Я знаю, що він не використовує ці навички для атак так часто, як цього хочуть люди, але він борець високого рівня.

Його бокс і ударні навички хороші. Фантастична витривалість і сталева щелепу. Це дуже і дуже складний поєдинок для Хабіба. При цьому я вважаю, що Хабіб Нурмагомедов - найбіль домінуючий боєць в історії спорту. Я знаю, що для цього статусу є кандидати, але ніхто з них не проводив бої так, ніби це легка прогулянка, як це відбувається в боях Хабіба Нурмагомедова.

Я вірю, що він піде зі спорту непереможеним, і вірю, що він це зробить скоро. 28-0, у нього немає жодної помилки. 12-0 в UFC. Він набільш домінуючий боєць в історії UFC", - цитує Кормьє Allboxing.ru.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,бокс
Автор: News Ukraine
Мої відео