Сума гонорару залежить від доходів компанії, а не бажання суперника – Арум

Сума гонорару залежить від доходів компанії, а не бажання суперника – Арум
3312 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дискусії щодо суми гонорару Лопесові ще продовжуються, проте аналітики вже прогнозують, хто ж переможе у цьому бою.
Голова промоутингової компанії Top Rank Боб Арум розповів про те, як розподілятимуться кошти за бій між Василем Ломаченко та Теофімо Лопесом.
Він зазначив, що готовий владнати усі питання, незважаючи на втрату двох джерел доходів – квитків та платних трансляцій, що залишає компанію без чималої суми. Арум додав, що його компанія зараз використовує гроші від телетрансляції, щоб забезпечити бійцям оптимальні гонорари. Проте все залежить від того, скільки грошей доступно і скільки готовий заплатити ESPN, американський телеканал-транслятор поєдинку.
Він також додав, що ніхто з бійців не може отримати менше, ніж передбачає контракт, тобто, у договорі вже прописаний певний мінімум.
Арум вказав на те, що у нестабільній ситуації з коронавірусом він жодного разу не просив своїх бійців погоджуватися на меншу суму, ніж цей мінімум, прописаний у контракті.
«Раніше ми часто платили бійцям у 2-3 рази більше їхнього мінімуму, тому що в нас були інші джерела доходів. Тепер їх немає. Питання у тому, скільки грошей ми можемо додати до мінімуму, щоб бій Ломаченко – Лопес відбувся. Ніхто нікого не просить погоджуватися на скорочення гонорару», - зазначив агент.
Він додав, що на Теофімо Лопеса чекає гонорар від 1 до 2 мільйонів доларів.
В той самий час тренер Менні Роблес прокоментував шанси суперників у майбутньому поєдинку.
«Готовність Ломаченко піти на скорочення гонорару говорить про його впевненість», - зазначив він і додав, що для нього це свідчить про те, що українець досить упевнений у собі, щоб битися із таким суперником, як Лопес.
Нагадаємо, що поєдинок планується на 3 жовтня, проте перемовини щодо його проведення ще ведуться.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,бокс,Василь Ломаченко,Теофімо Лопес
Автор: News Ukraine
Мої відео