Домрачева закликала білорусів до примирення і отримала порцію негативу в свій бік

Домрачева закликала білорусів до примирення і отримала порцію негативу в свій бік
4446 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дар’я Домрачева закликала до мирного врегулювання конфлікту в Білорусі. У коментарях білоруси вже назвали її зрадницею та кількома менш пристойними словами
Чотирикратна олімпійська чемпіонка з біатлону Дар’я Домрачева, що має громадянство Білорусі, зробила заяву, викликану масовими протестами, які відбуваються зараз у Білорусі.
«Ситуації на вулицях не можуть не хвилювати… Хочу звернутися до жителів нашої прекрасної, улюбленої країни, до представників ОБОХ СТОРІН (виділення автора – ред.) конфлікту: Поважайте одне одного, чуйте одне одного, і спокійно, цивілізовано вирішуйте проблеми», - написала Домрачева у своїх соцмережах.
Також біатлоністка закликала протестувальників не впадати у крайнощі та шукати інші, більш гуманні методи вирішення проблем. «Ми всі люди. Давайте лишатися Людьми», - додала спортсменка.
Варто зазначити, що у коментарях більшість підписників розкритикували Домрачеву за її позицію. Вони вважають, що «не можна всидіти на двох стільцях, коли по всій Білорусі калічать мирних громадян», і що не можна у такому разі говорити про обидві сторони, а також закликають відповісти на питання, хто ж переміг на виборах.
Нагадаємо, що 9 серпня у Білорусі відбулися вибори президента. Після того, як влада Білорусі оголосила, що на них переміг чинний президент Олександр Лукашенко, на вулиці Мінська та десятків інших міст вийшли люди, які вважають ці результати сфальсифікованими. Влада Білорусі намагається вже третій день силою розігнати мітингувальників.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,біатлон,Дар'я Домрачева,білоруський протест
Автор: News Ukraine
Мої відео