Інгрід Тандревольд: «У Нільссон є багато якостей, важливі для біатлоністки. Ми не хочемо, щоб вона прийшла і перемогла нас»

Інгрід Тандревольд: «У Нільссон є багато якостей, важливі для біатлоністки. Ми не хочемо, щоб вона прийшла і перемогла нас»
661 ПЕРЕГЛЯДІВ

Норвезька біатлоністка Інгрід Ланмарк Тандревольд поділилася думкою про те, яким буде перший сезон шведки Стін Нільссон в біатлоні.
«Зараз багато міркують про те, як Нільссон збирається це зробити. У будь-якому випадку це комплімент, що вона вирішила перейти в біатлон. Повинно бути, це означає, що вона вважає наш спорт класним.
Як лижний спринтер, вона має як фізичні, так і психологічні передумови для біатлону. Між стріляниною досить короткі кола, є старти і зупинки. У той же час ви повинні зберігати холоднокровність в стресових ситуаціях.
У спринтерських лижних гонках роблять те ж саме. Тому я думаю, що вона володіє багатьма якостями, якими повинна володіти біатлоністка.
Я буду вражена, якщо вона зробить крок вперед і зможе утримати це протягом усього сезону. Зрештою, Деніз Херманн перейшла з лижних гонок в біатлон, і їй треба було кілька сезонів і багато важкої роботи, щоб стабілізувати високий рівень.
Ми не хочемо, щоб Стіна прийшла і перемогла нас », - сказала Тандревольд.
Взято з Tribuna.com

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Інгрід Тангевольд,біатлон
Автор: News Ukraine
Мої відео