Збірна України потребує закордонного збору, але не може виїхати в Європу
![Збірна України потребує закордонного збору, але не може виїхати в Європу Збірна України потребує закордонного збору, але не може виїхати в Європу](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/11.08.2020/ae4ff7fb6f5fc410497249fe9b9f904e.jpeg&size=1200x800)
Збірна України з біатлону під керівництвом Юрая Санітри завершила другий збір нинішнього міжсезоння, який проходив у Львівській області, повідомляє sport.ua
Як повідомив головний тренер збірної Юрай Санітра, умови для підготовки в Сянках повністю задовольняли потреби команди в червні-липні, проте далі це питання стане більш гостро.
Традиційно в серпні команда повинна була відправитися на високогірний збір в Європу, однак через закриття кордонів у зв'язку з пандемією, зробити це не представляється можливим.
Повідомляється, що третій збір спортсмени знову проведуть у Сянках, а його початок заплановано на 3 серпня. Санітра сподівається, що до середини вересня ситуація більш проясниться, і команда все-таки зможе виїхати на повноцінний збір за кордон.