Збірні України перемогли в 5 турі Суперліги Парі-Матч 3х3

601 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чоловіча та жіноча національні збірні України з баскетболу 3х3 стали переможцями 5 туру Суперліги Парі-Матч 3х3, який відбувся 9 серпня на столичному НСК Олімпійський.
У фіналі жіночої категорії перший склад збірної України (Ганна Ольховик, Ганна Рульова, Христина Філевич, Наталя Цюбик) переміг команду Франківськ-ПНУ (Олена Тетерук, Анжеліка Ляшко, Ірина Ель-Хаджмір, Тетяна Юркевичус) – 22:10. У матчі за третє місце другий склад збірної здолав СумДУ – 15:6.
MVP жіночої категорії стала Ганна Ольховик.
Перший заступник голови ФСТ Динамо Віктор Корж нагороджує Ганну Ольховик
У чоловіків перший склад збірної України (Юрій Кондраков, Ілля Кабацюра, Руслов, Сергій Юрченко) здолав опір команди Run’n’gun (Вадим Довідний, Олексій Соловйов, Євген Сахнюк, Максим Нікітін) – 17:13. У поєдинку за третє місце перший склад молодіжної збірної U-23 переміг товаришів з другого складу – 21:15.
MVP серед чоловіків став Юрій Кондраков.
Нагадаємо, національні збірні України готуються до чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, який має відбутися наприкінці вересня в Бельгії.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Суперліга,чемпіонат Європи з баскетболу 3х3
Автор: News Ukraine