Спортсмен з Кривого Рогу став частиною Збірної України та представлятиме нас на Олімпійських іграх!

23004 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні був офіційно сформований список тих, хто братиме участь в Олімпійських іграх цього року. Серед імен, які представлені у списку тепер зазначено й ім’я плавця з Кривого Рогу. Денис Кесіль представлятиме тепер під час змагань не лише рідне місто, а й Україну.

Денис не одноразово виступав на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Отримував високі нагороди та показував неперевершені результати. А цього року зможе також показати себе під час найдовгоочікуваніших та найбажаніших змагань світу. На цей раз у списку тих, хто представлятиме нашу державу вже записано імена чотирьох мешканців Дніпровщини:

Анна Рижикова-Ярощук – легкоатлетка, яка виступатиме в категорії біг з бар‘єрами. Це будуть вже далеко не перші Олімпійські ігри спортсменки. У 2012 році вона взяла 4 місце під час свого виступу. Проте з того часу вона вже встигла значно покращити власні навички. Вона має шосте місце на чемпіонаті Світу, який проходив у 2013 році, перше місце на чемпіонаті Європи 2014 року.

Ярослава Магучіх – легкоатлетка, яка виступатиме в категорії стрибки у висоту. 9 січня на XXVI Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти» вона змогла повторити власний національний рекорд серед жінок у приміщенні, стрибнувши на 2,02 м. Також встигла перемогти під час ще одних змагань, які проходили 2 лютого. Там вона показала результат у 2,06. Так вона одразу стала рекордсменом серед юніорів.

Михайло Кохан – легкоатлет, який виступатиме в категорії метання молоту. На його шиї вже висіли 4 золоті медалі. З них дві він отримав на чемпіонаті Європи, одну на чемпіонаті світу і ще одну на чемпіонаті серед юніорів. Також він має 2 місце на чемпіонаті серед юніорів, який проходив у 2018 році.

Денис Кесіль – плавець, який вже також встиг показати себе на змаганнях! Тож вітаємо чемпіонів!