Футболіст світового масштабу приїхав подивитися, як грають в селі на Харківщині

Футболіст світового масштабу приїхав подивитися, як грають в селі на Харківщині
228 ПЕРЕГЛЯДІВ

У селі Садовому Близнюківського району Харківської області відбувся дев'ятий розіграш Кубка пам'яті Андрія Харченко.
За трофей змагалися футболісти з сіл Новонадеждине, Лукашівка, Самійлівка, Садове. В результаті запеклих футбольних баталій Кубок виграли футболісти з Лукашівка.
Традиційно цей футбольний турнір проводиться в селі Садовому в день народження відомого на Близнюківщину спортсмена Андрія Харченко, за Кубок імені якого і б'ються футбольні команди. У церемонії нагородження переможців брав участь батько Андрія Харченко - Олексій Харченко.
Подивитися футбольний матч приїхав ще один прославлений уродженець Близнюків Владислав Ємець - футболіст Української Прем'єр-ліги, захисник луганської «Зорі», який зараз виступає на правах оренди в команді теж з села - в «Колосі» з Ковалівки Київської області.
Тут варто зазначити, що «Колос» за підсумками українського чемпіонату серед команд Прем'єр-ліги вийшов на міжнародну арену. Свій дебютний матч в єврокубках «Колос» проведе 17 вересня - якраз на цю дату запланований старт другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Та й луганська «Зоря» - також учасниця Ліги Європи.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Зоря Луганськ,Колос Ковалівка
Автор: News Ukraine
Мої відео