Хабіб готовий битися з Макгрегором, але за однієї умови

Хабіб готовий битися з Макгрегором, але за однієї умови
28064 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чинний чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов розповів про умови, за яких можливий його матч-реванш з колишнім чемпіоном просування в двох вагових категоріях Конором Макгрегором. За його словами, це може статися, якщо бій між Макгрегором і Дастіном Пуар'є, який повинен відбутися в січні 2021 року, відбудеться в напівлегкій вазі і якщо Конор виграє.


"Якщо він переможе Пуар'є в легкій вазі, тоді реванш матиме сенс. Але якщо вони б'ються в напівважкій вазі, як можна боротися на 170 фунтів і провести наступний бій на 155 фунтів?


Якщо ви хочете піти простим шляхом, ви ніколи не заслуговуєте на ще один бій за титул. Якщо він битиметься на 170 фунтів, прощай ", - сказав Нурмагомедов в інтерв'ю YouTube-каналу Майка Свіка.


Нагадаємо, що раніше Нурмагомедов переміг ірландця, успішно застосувавши болісну затримку в четвертому раунді. Після цього Макгрегор неодноразово заявляв, що хоче помститися, але Хабіб щоразу відповідав, що в такому поєдинку не буде ніякого спортивного інтересу.
Найближчий бій Хабіб проведе проти тимчасового чемпіона UFC Джастіна Пуар'є. Бій відбудеться 24 жовтня на "Острів боїв" в Абу-Дабі.

Мої відео