Продовжується перший раунд Кубка Стенлі, Бостон та Кароліна нарешті зіграють

Продовжується перший раунд Кубка Стенлі, Бостон та Кароліна нарешті зіграють
3280 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перший раунд Кубка Стенлі продовжується, команди сподіватимуться не повторити рекорд Тампи і Коламбуса у тривалості матчу
Продовжується перший раунд розіграшу Кубка Стенлі. Як і раніше, в ньому беруть участь 16 команд, серії проходять у форматі до чотирьох перемог.
Проте цьогоріч через пандемію коронавірусу всі матчі проводяться у двох містах – Торонто та Едмонтоні – та без уболівальників на льодових аренах.
Сьогодні, зокрема, зіграють Бостон та Кароліна. Їхній матч було заплановано на вчора, проте через занадто довгу тривалість матчу між Тампою та Коламбусом (5 овертаймів), їхнє протистояння було перенесено на сьогодні.
Окрім того, сьогодні зустрінуться такі команди: Вашингтон проти Айлендерз, Колорадо проти Арізони, Філадельфія проти Монреалю, Сент-Луїз проти Ванкувера.
Нагадаємо, що регулярний чемпіонат Національної хокейної ліги було завершено достроково через пандемію коронавірусу, 8 місць у першому раунді Кубка Стенлі було розіграно в кваліфікації.
Варто зазначити, що учора в поєдинках перемогли Тампа Бей, Калґарі та Веґас. Тампа Бей та Коламбус провели четвертий за тривалістю матч в історії американських хокейних змагань, зігравши понад 150 хвилин.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,кубок Стенлі,хокей
Автор: News Ukraine
Мої відео