Тампа та Коламбус видали четвертий найдовший матч в історії НХЛ

4133 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний тренер команди розповів, що порадив гравцям не жертвувати обороною заради нападу. Ті так і зробили, а матч став четвертим в історії НХЛ за тривалістю
Головний тренер Тампи Джон Купер розповів про те, які вказівки давав гравцям у овертаймах першого матчу серії першого раунду Кубку Стенлі проти Коламбусу. Матч закінчився із рахунком 3:2 на користь Тампи.
«Мій головний меседж гравцям протягом усіх цих овертаймів був дуже простий: у жодному разі не жертвуйте грою в захисті заради шансу створити щось в атаці. Ці слова я повторив, напевне, разів сто.
Ментальний стрес, який перенесли хлопці, навіть уявити важко. Твоє тіло відмовляється тебе слухатися.
Впевнений, що у багатьох ставалися м’язові судоми – і через усе це ти все одно повинен продовжувати фокусуватися», - заявив Купер.
Загалом у матчі відбулося п’ять овертаймів, і лише в останньому на 151 хвилині Брейден Пойнт забив переможну шайбу. Загалом команди провели на льоду 150 хвилин та 27 секунд, а загальна тривалість гри з усіма перервами складала понад 6 годин: перше вкидування шайби на лід відбулося о 22:09 за київським часом, а гра завершилася о 4:22 за Києвом.
Воротар Коламбуса Йоонас Корпісало оновив рекорд НХЛ за кількістю відбитих кидків за один матч у плей-офф. Загалом він відбив 85 кидків з 88, що були у матчі.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,хокей,Тампа Бей,Коламбус
Автор: News Ukraine