Другу поразку Беро завдав Балканам

42483 ПЕРЕГЛЯДІВ

Другу втрату Беро завдав Балканам. Матч відбувся з третього туру НБЛ і проводився в "Арені Ботевград". Стара Загора переважала з 79:72.
Матч пройшов кілька поворотів, і переможець був визначений в останній чверті.

У цьому матчі лише сім людей знову повернули "зелених". Через травми та проблеми зі здоров’ям матч пропустили Станімір Марінов, який перенесе операцію, Димитр Димитров, Марин Марінов та Денислав Вутев.
Павло Марінов записав перші хвилини сезону для гостей.

Балкани повели в рахунку 21:16 після першої чверті. У Дарко Балабани були сильні моменти. У другому періоді Микола Стоянов та Ракевон Мітчелл набрали 9 очок без відповіді, і в результаті Беро вийшов уперед. Балкан подав у відставку з двома очками після сильних виступів Тауана Агейя в кінці.

Після третьої частини господарі відставали на 4 очки після трійки Давонтая Джордана на 53:57. Берео сильно розпочав другий тайм і після серії 9: 2 вийшов уперед із двозначною різницею, не втрачаючи переваги до кінця.

Найкращим бомбардиром став Брейді Роуз, який набрав 21 очко, Ракевон Мітчелл - 15, Седаріан Рейнс - 14, Микола Стоянов - 11 і Калеб Бішоп - 10.

Що стосується Балкан, Таван Егей в першу чергу мав 22 очки та 9 підбирань. Дарко Балабан набрав 18 очок, а Давонтай Йорданія - 15.