Шахтар обіграв Базель та вийшов до півфіналу ЛЄ

3198 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донецький футбольний клуб утретє в історії вийшов до півфіналу Ліги Європи. Там він зустрінеться із Інтером
Шахтар забив 4 голи Базелю у чвертьфіналі Ліги Європи. Мат закінчився із рахунком 4:1.
На 2 хвилині Мораєс відкрив рахунок ударом головою після навісу з кутового, другий м’яч у грі забив Тайсон, вдаривши з рикошетом на 22 хвилині. На 74-й хвилині той же Тайсон заробив пенальті, а Алан Патрік його реалізував. На 88 хвилині унаслідок контратаки Шахтаря четвертий гол забив Додо.
Базель спромігся лише на гол престижу – його забив Ван Волфсвінкел у компенсований арбітром час.
Найкращим гравцем матчу став Тайсон, окрім голу та заробленого пенальті він став кращим за кількості успішних обводок – 6. Також гравець став одним із чотирьох претендентів на звання кращого гравця усіх матчів чвертьфіналу Ліги Європи УЄФА, окрім нього на нагороду претендують гравці Інтера Ніколо Барелла, Копенгагена Карл-Юхан Юханссон та Севільї Лукас Окампос.
За підсумками жеребу, у півфіналі Шахтар зустрінеться з Інтером з Мілану. Матч відбудеться 17 серпня у Дюссельдорфі.
До цього «гірники» вже двічі грали у півфіналі Ліги Європи/Кубку УЄФА. Вперше це трапилося у сезоні 2008-09, де обіграли київське «Динамо» і невдовзі перемогли у фіналі, а вдруге – у сезоні 2015-16, де програли «Севільї».

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,футбол,Ліга Європи УЄФА,Шахтар Донецьк
Автор: News Ukraine