Фаворов: Мене культурно виставили з Десни і показали на двері

Фаворов: Мене культурно виставили з Десни і показали на двері
264 ПЕРЕГЛЯДІВ

Денису Фаворову після завершення сезону не надійшла пропозиція продовжити контракт з Десною і гравець залишив клуб та перейшов до Зорі.
Про це заявив сам футболіст.
«Надійшла пропозиція. Навіщо довго думати? Я знаю цю команду»
З Десною все вирішилося і я прийняв рішення. Півроку тому у мене закінчувався контракт і пішли чутки, що я домовився з Академією Пушкаша. Сам вийшов на керівництво і сказав: "Давайте це питання закриємо". Хотів підписати попередній контракт, щоб все це закінчилося. Але отримав відмову. Мені сказали почекати тиждень, мовляв, будуть пропозиції. У підсумку пройшов місяць, а я так і не отримав пропозиції. Мені сказали спочатку допрацювати цей контракт, закінчиться чемпіонат, а на наступний день мене наберуть і я отримаю пропозицію.
Я не хвилювався, ні про що таке не міг думати. Закінчився чемпіонат. День, два, чотири, п'ять - ніяких звісток. Я вже сам почав дзвонити тренеру, бо керівники на зв'язок не виходили. Намагався через нього. В результаті попросили культурно піти. Це плювок в обличчя
Тому я і погодився на інтерв'ю, щоб вболівальники розуміли всю ситуацію, що це не моя ініціатива. Вся команда це знає. Це знає тренерський штаб, це не його ініціатива. Я до останнього сподівався", - сказав Фаворов.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Денис Фаворов,Зоря Луганськ,Десна Чернігів
Автор: News Ukraine
Мої відео