Футбольний клуб «Динамо» не оминув COVID-19

Футбольний клуб «Динамо» не оминув COVID-19
338 ПЕРЕГЛЯДІВ

У двох гравців першої команди київського "Динамо" виявили COVID-19, повідомляють у прес-службі футбольного клубу.
Спочатку симптоми коронавірусу з'явилися у нападника основного складу Назарія Русина. Через це йому зробили тест, який підтвердив діагноз. Такий же результат тест показав і у його сусіда по кімнаті на тренувальній базі, Романа Вантуха. Після встановлення цих діагнозів у екстреному порядку було зроблено тести й іншим членам команди, проте їхні результати виявилися негативними. Заражених футболістів уже ізолювали.
Окрім того, випадок зараження на коронавірус було знайдено серед футболістів молодіжного складу клубу, а саме команди 2006 року народження. Усіх їх відправили на двотижневий карантин.
Тренування "Динамо" проходять як зазвичай, медики клубу контролюють ситуацію та уважно стежать за здоров'ям футболістів, тренерів та персоналу.
Нагадаємо, що в липні презентація нового головного тренера "Динамо" Мірчі Луческу опинилася під загрозою зриву через виявлення коронавірусу у працівника клубного ТБ-каналу. Увесь персонал "Динамо-ТБ" відправили на карантин.
Станом на 10 серпня в Україні COVID-19 виявили у 81 957 людей, за цей час одужали майже 44 тисячі людей, 1897 – померли.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Динамо Київ,Назарій Русин,коронавірус
Автор: News Ukraine
Мої відео