Серена та Вінус Вільямс зіграють між собою

Серена та Вінус Вільямс зіграють між собою
2057 ПЕРЕГЛЯДІВ

На американців чекає поєдинок сестер Вільямс між собою. У той же час інша американка Гауфф гратиме із білорускою Аріною Соболенко
Сьогодні та завтра на турнірі в Лексінґтоні під егідою WTA відбувається друге коло змагань.
У поєдинках зустрінуться такі пари: Онс Жабер з Тунісу зіграє з білорускою Ольгою Говорцовою, росіянка Анна Блінкова зустрінеться Марі Бузковій, американка Корі Гауфф спробує здолати Аріну Соболенко з Білорусі, полька Магда Лінетт протистоятиме американці Дженніфер Бреді, Жіль Тайкманн зі Швейцарії зійдеться з Юлією Путінцевою з Казахстану, американка Шелбі Роджерс намагатиметься переграти канадку Лейлу Анне Фернандес.
Також у цьому колі зіграють дві суто американські пари: Кетрін Белліс зустрінеться із Джессікою Пегула, а Серена Вільямс гратиме проти своєї сестри, Вінус.
Нагадаємо, що турнір відбувається з 10 по 16 серпня на відкритих кортах із покриттям хард, призовий фонд – 225500 доларів США. Переможцю організатори обіцяють 25 тисяч доларів. Українські спортсменки участі в турнірі не беруть.
Раніше повідомлялося, що організатори турніру підтримали рух Black Lives Matter. На стінки, що відділяють корти від трибун, було нанесено логотип цього суспільного руху.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,теніс,Серена Вільямс,Вінус Вільямс
Автор: News Ukraine
Мої відео