Українська зіркова тенісистка розгромила росіянку на престижному турнірі в Празі
![Українська зіркова тенісистка розгромила росіянку на престижному турнірі в Празі Українська зіркова тенісистка розгромила росіянку на престижному турнірі в Празі](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/11.08.2020/60c4d0a83bce2f3ff4a68c4a270f88e4.jpeg&size=1200x800)
У стартовому раунді вона програла представниці України Лесі Цуренко, яка пробилася в основну сітку через кваліфікацію, з рахунком 2:6, 4:6. Тривалість протистояння склала 1 годину 16 хвилин.
Александрова жодного разу не подала навиліт, зробила 8 подвійних помилок і реалізувала 4 з 5 брейк-пойнтів. На рахунку Цуренко жодної подвійної помилки і 7 брейків.
За вихід до чвертьфіналу змагань з призовим фондом $ 202 250 Цуренко посперечається з переможницею матчу Ана Богдан (Румунія) – Сторм Сендерс (Австралія, LL).
Раніше в першому колі поразок зазнали росіянки Вероніка Кудерметова, Варвара Грачова і Анастасія Павлюченкова, повідомляє sector.depo.ua