Тренер Golden State Warriors Стів Керр розповідає, як оштрафував відомого репера Дрейка

Тренер Golden State Warriors Стів Керр розповідає, як оштрафував відомого репера Дрейка
48819 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний тренер Golden State Warriors Стів Керр заявив, що одного разу оштрафував відомого репера Дрейка, який запізнився на літак з баскетболістами Стефом Каррі та Дреймондом Гріном. Гравці та артист затрималися на арені після матчу з "Торонто", і тренер повинен був застосувати санкції.


Головний тренер Golden State Warriors Стів Керр розповів, як колись йому доводилося штрафувати відомого канадського репера Дрейка.
Керр згадав про це під час прес-конференції перед матчем з улюбленою командою Дрейка - "Торонто Рапторс". Тренер розповів історію, що гравці його команди Дреймонд Грін і Стеф Каррі запізнилися в літак команди "Ворріорз", оскільки вони тусувалися з Дрейком.


"Ерік Хаузен, наш виїзний менеджер, зателефонував Стефі, і він сказав:" О, це моя вина, я з Дрейком і Дреймондом, ми все ще на арені, вибачте, ми спізнилися ", - сказав Керр журналістам.
«Тоді у нас було загальнокомандне правило, згідно з яким можна брати друга в літак кілька разів на рік. Без мого відома Стеф вирішив використати одну із своїх можливостей для Дрейка, тому тієї ночі він сів на літак з Дреймондом та Стефом. І я оштрафував усіх трьох за запізнення, а Дрейк заплатив штраф у 500 доларів. Попросіть його добре, чи він більше не захоплений зв'язком ", - сказав тренер, цитований NBC Sports.

Теги: Баскетбол
Мої відео