Юрій Кондраков: Олімпійський — найкраще місце, де я грав 3х3, атмосфера була класна

Юрій Кондраков: Олімпійський — найкраще місце, де я грав 3х3, атмосфера була класна
1881 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гравець Київ-Баскета Юрій Кондраков в інтерв’ю прес-службі ФБУ розповів про роботу у таборі національної збірної 3х3, яка готується до виступу на чемпіонаті Європи. Також захисник поділився своїми враженнями від виступу на 5-му етапі Суперліги 3х3 на НСК Олімпійський, в рамках якого Кондраков став чемпіоном та отримав нагороду MVP турніру, повідомляє fbu.ua

Про індивідуальні тренування та роботу на зборах

“Я дуже зрадів, коли Олег Юшкін викликав мене на збори, адже весь карантин я сидів у Запоріжжі і тренувався. Кожного дня у мене була монотонна робота, а тут Одеса, море поруч, зміна обстановки. На базі Динамо, де ми тренувались, відмінні умови. Ми провели збори з ухилом на фізику, багато бігали, працювали над кондиціями. Дякуючи моєму тренерові, я вийшов на хорошу форму під час карантину — я тренувався три місяці відразу після завершення сезону. Пройшов багато фаз підготовки і ці збори додали ще одну фазу”.

Про команду ти виступ у Києві

“Атмосфера в команді була супер, а турнір на НСК Олімпійський вийшов дуже класним. Це, мабуть, найкраще місце, де я грав 3х3, атмосфера була класна. Важливо, що ми грали в тіні протягом всього дня. Ну а форма і моя, і команди, була не топовою, але ми знаходились у дуже хороших кондиціях. Враження від гри команди також позитивні, ми, мабуть, зіграли найкращий матч у півфіналі проти команди U-23. Наші суперники по фіналу зіграли багато матчів, зокрема у кваліфікації, тому вони втомились. Ми також грали вже менш розкуто, але здобули позитивний результат.

Хочу подякувати Олегу Юшкіну, за те що він запросив мене на збори, довіряв мені. Всім хлопцям величезний респект, за те що ці збори пройшли без травм і в гарній атмосфері, ми добре потренувались в Одесі та в Києві. Федерації також дякую за організацію, відносини з усіма були найкращі”.

 

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,баскетбол,спорт
Автор: News Ukraine